Om

Ansatte Senter for digitalt liv Norge (DLN)

Kam Sripada

Kam Sripada

senterleder, ansatt ved NTNU

kam.sripada@ntnu.no
+47 73 41 30 97

Profil på ntnu.no

Elisabeth Hyldbakk

Elisabeth Hyldbakk

Administrative coordinator, employed at NTNU

elisabeth.hyldbakk@ntnu.no
 

Profile on ntnu.edu

 

Korbinian Bösl

Korbinian Bösl

senioringeniør data og modeller, ansatt ved UiB

korbinian.bosl@uib.no

Profil på uib.no

Marta Eide

Marta Eide

seniorrådgiver data og modeller, ansatt ved UiB

Marta.Eide@uib.no

Profil på uib.no

Bilde av Rosalie Zwiggelaar

Rosalie Zwiggelaar

rådgiver karriereutvikling, ansatt ved NTNU

rosalie.zwiggelaar@ntnu.no 
+47 451 51 264

Profil på ntnu.no

Bilde av Christoffer Hals

Christoffer Hals

seniorrådgiver kommunikasjon, ansatt ved UiO

christoffer.hals@mn.uio.no

Mob: +47 456 65 996

Alexandra Patriksson

Alexandra Patriksson

seniorrådgiver innovasjon og industrisamarbeid, ansatt ved UiO (I permisjon)

alexandra.patriksson@medisin.uio.no

Randi Elisabeth Taxt

seniorrådgiver innovasjon og industrisamarbeid, ansatt ved UiO

randitax@uio.no

Anders Braarud Hanssen

Anders Braarud Hanssen

seniorrådgiver RRI (responsible research and innovation), ansatt ved NTNU

AndersB.Hanssen@oslomet.no

Bilde av Anamika Chatterjee

Anamika Chatterjee

seniorrådgiver RRI (responsible research and innovation), ansatt ved NTNU

anamika.chatterjee@ntnu.no